Kde všade využijete naše popruhy?

Kvalitné a pevné popruhy vyrábame priamo v našej spoločnosti v Trenčianskych Bohuslaviciach. Popruhy pletieme v rôznych hrúbkach a šírkach, v mnohých farebných vyhotoveniach a používajú sa na výrobu ďalších zaujímavých koncových produktov. Kde všade sa môžete stretnúť s popruhmi, ktoré uzreli svetlo sveta v našich priestoroch? Nábytkárske popruhy Nábytkárske popruhy majú široké využitie pri čalúnnických […]

Kde všade využijete naše popruhy?

Kvalitné a pevné popruhy vyrábame priamo v našej spoločnosti v Trenčianskych Bohuslaviciach. Popruhy pletieme v rôznych hrúbkach a šírkach, v mnohých farebných vyhotoveniach a používajú sa na výrobu ďalších zaujímavých koncových produktov. Kde všade sa môžete stretnúť s popruhmi, ktoré uzreli svetlo sveta v našich priestoroch?

Nábytkárske popruhy

Nábytkárske popruhy majú široké využitie pri čalúnnických prácach. Nájdeme ich v mäkčených čelách postelí, ale aj v rôznych kreslách, pohovkách a sedačkách. Nábytkárske popruhy vieme vyrobiť presne podľa želania výrobcu a dokonca ich aj potlačiť logom alebo vzorom, ktorý dokonale ladí so zvyškom nábytku. 

Brašnárske popruhy

Kvalitné brašnárske popruhy na výrobu kabeliek, batohov, ľadviniek, športových a cestovných tašiek a rôznych ďalších produktov nájdete opäť v našej bohatej ponuke. Na popruhy je možné slepotlačou vyraziť logo vašej spoločnosti, čo sa hodí najmä pri výrobe reklamných predmetov.

Upínacie popruhy

Upínacie popruhy, alebo po našom – gurtne – nesmú chýbať v žiadnom aute a v jednom staršom článku sme sa venovali aj tomu, ako pomocou nich správne upínať tovar, materiál alebo iný náklad v dodávke a na prívesnom vozíku. Upínacie popruhy vám vyrobíme podľa želania a dodáme ich hotové aj so samotným systémom. 

Matracové lemovky

Matracové lemovky sú samostatná kategória popruhov, ktoré sa starajú o váš sladký spánok. Sú súčasťou väčšiny moderných matracov a ich výroba by bola bez kvalitných lemoviek oveľa náročnejšia. Opäť ich máme v ponuke podľa želaní zákazníka a vieme vyrobiť aj atypické lemovky pre špeciálne matrace.

Popruhy pre rošty

Posteľové rošty, či už lamelové alebo latové, potrebujú držať pohromade. Kvalitný popruh s priestorom na zastrčenie lamiel alebo lát je ideálnou voľbou. Navyše sa dá ľahko prišpendliť aj k rámu postele obyčajnou nastrelovačkou, čím posteľ získa ešte väčšiu pevnosť.

Mohli by vás zaujímať aj tieto články

drager