Látky, laná aj popruhy pre športové vybavenie nájdete u nás

Množstvo z našich produktov vyrábame ako subdodávku pre výrobu športového vybavenia. Ak aj vy patríte medzi výrobcov športového oblečenia alebo pomôcok, pozrite sa, čo všetko vám vieme dodať priamo z našej výroby, ktorá sa nachádza na Slovensku. Popruhy pre športové pomôcky Klasické popruhy pre všetky druhy chráničov a iného športového vybavenia, ktoré sa dajú samozrejme […]

Látky, laná aj popruhy pre športové vybavenie nájdete u nás

Množstvo z našich produktov vyrábame ako subdodávku pre výrobu športového vybavenia. Ak aj vy patríte medzi výrobcov športového oblečenia alebo pomôcok, pozrite sa, čo všetko vám vieme dodať priamo z našej výroby, ktorá sa nachádza na Slovensku.

Popruhy pre športové pomôcky

Klasické popruhy pre všetky druhy chráničov a iného športového vybavenia, ktoré sa dajú samozrejme vybaviť klasickými plastovými sponami typu trojzubec. Popruhy vyrábame v rôznych šírkach a a hrúbkach a s rôznou pevnosťou. Sú vhodné napríklad aj pre zavesenie gymnastických kruhov.

Nepremokavé látky pre športové oblečenie

Nepremokavé látky určené pre outdoorové vybavenie a oblečenie vám vieme dodať v akomkoľvek množstvo. Látky vám, samozrejme, potlačíme vopred dohodnutým vzorom, logom alebo farbami. Tlač je kvalitná a farba má svoju stálosť aj po vypratí.

Potlač látok podľa vašich požiadaviek

Okrem špeciálnych nepremokavých látok máme v ponuke aj klasické látky napríklad pre funkčné oblečenie. Opä´t platí pravidlo, že ich vieme potlačiť presne podľa vašich požiadaviek. Vyberte si zo vzorov z našej ponuky, alebo použijeme nejaký váš vlastný.

Kvalitné laná nielen pre horolezcov

Horolezecké laná, parašutistické šnúry a veľa veľa ďalšieho opäť nájdete v našom portfóliu. Vyrábame ich s vysokou pevnosťou, v rôznych farebných vyhotoveniach, ale aj s vybranými vzormi. Napríklad práve paracord máme v ponuke aj v rôznych „maskovacích“ vzoroch.

Pripravíme vám cenovú ponuku

Potrebujete pripraviť individuálnu cenovú ponuku? Od toho sme tu. Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. Radi vám vyrobíme laná, šnúry, gumolaná, popruhy, alebo potlačíme veľké formáty látky presne podľa vašich predstáv, za skvelú cenu, doma na Slovensku a hlavne kvalitne.

Mohli by vás zaujímať aj tieto články

drager