U nás nájdete aj hotové výrobky

U nás v Subliprinte nevyrábame len poltoovary, ako sú laná, gumolaná či popruhy alebo potlačené látky, ale aj hotové produkty, ktoré dodávam našim obchodným partnerom na ďalší predaj pre spotrebiteľov, alebo ich rovno ponúkame na odber v našej predajni. Čo všetko u nás nájdete? Celý sortiment by sme vám v jednom článku predstavili len ťažko, […]

U nás nájdete aj hotové výrobky

U nás v Subliprinte nevyrábame len poltoovary, ako sú laná, gumolaná či popruhy alebo potlačené látky, ale aj hotové produkty, ktoré dodávam našim obchodným partnerom na ďalší predaj pre spotrebiteľov, alebo ich rovno ponúkame na odber v našej predajni. Čo všetko u nás nájdete? Celý sortiment by sme vám v jednom článku predstavili len ťažko, no zopár vecí vás určite zaujme.

Popruhy na cvičenie

Popruhy na cvićenie vyrobené z gumolana sa používajú na svetoznámy SM systém, ktorý vyvinul český lekár ako jeden zo spôsobov rehabilitácie športovcov. Popruhy na cvičenie dokážeme vyrobiť v rôznych farebných prevedeniach, dĺžkach, z rôzne hrubého gumolana a v podstate neobmedzenom množstve.

Upínacie popruhy

Klasické upínacie popruhy pre autodopravu, alebo po našom – gurtne, vyrábame v našej firme a skladáme ich aj so samotným upínacím systémom. Upínacie popruhy môžu byť pevné aj elastické, v rôznych hrúbkach, ale pokojne aj s logom vašej firmy. Neváhajte nás kontaktovať a informovať sa o všetkých možnostiach, ktoré ponúka výroba popruhov.

Vesta na sťahovanie 

V našej ponuke nájdete aj zaujímavý produkt – vestu, ktorá sa dá využiť na prenášanie ťažkých bremien, napríklad na sťahovanie nábytku. Jej fungovanie vám radi vysvetlíme osobne a môžete si ju prezrieť a vyskúšať priamo v našej predajni. Skvele by doplnila sortiment v obchodoch s pracovným oblečením či náradím.

Gumoháky

Gumoháky sa podobne ako upínacie popruhy používajú často v autodoprave na upevnenie nákladu, ale aj ako pomôcka pri stanovaní či prespávaní v hamake, kde pomocou praktických gumolán zakončených hákom či karabínou môžete vytvoriť ideálne podmienky pre váš stan alebo iný prístrešok. Gumoháky opäť dokážeme vyrobiť na želanie v rôznych hrúbkach, dĺžkach aj farbách.

Ušká na tašky

Náš sortiment doplnila aj taká drobnosť, akou sú napríklad ušká na darčekové tašky. Ušká však vieme vyrobiť aj na športové tašky, kabelky, batohy a na akýkoľvek iný tovar. Ušká môžu byť potlačené vašim logom, logo vieme aj vypliesť a môže sa aj vyraziť pomocou slepotlače. Všetky detaily si môžeme dohodnúť osobne.

Mohli by vás zaujímať aj tieto články

drager