Nestarnúce trendy v bytovom textile

Trendy v móde, v bytovom dizajne, ale aj vo vzhľade ďalších vecí, ako sú mobilné telefóny či autá, sa neustále menia. Existujú však rôzne nadčasové prvky, ktoré boli moderné pred 10 rokmi, pred 20 rokmi, sú moderné dnes a je možné predpokladať, že budú moderné aj o 50 rokov. V dnešnom článku sa pozrieme na […]

Nestarnúce trendy v bytovom textile

Trendy v móde, v bytovom dizajne, ale aj vo vzhľade ďalších vecí, ako sú mobilné telefóny či autá, sa neustále menia. Existujú však rôzne nadčasové prvky, ktoré boli moderné pred 10 rokmi, pred 20 rokmi, sú moderné dnes a je možné predpokladať, že budú moderné aj o 50 rokov. V dnešnom článku sa pozrieme na niekoľko vzorov z našej ponuky, ktoré spĺňajú tento parameter.

Geometrické tvary nestarnú

Geometrické tvary majú v kultúre tisícky rokov a v rôznych podobách sa vyskytujú aj ako architektonické prvky, dizajnové prvky či rôzne módne kúsky. Medzi obľúbené vzory na potlač bytového textilu z našej ponuky patrí aj vzor Gusto, ktorý je tvorený práve výhradne geometrickými tvarmi. V ponuke ho máme v rôznych farebných prevedeniach a nie je to jediný vzor, ktorému dominujú práve geometrické tvary.

Detská izba pre každého chlapca

Chlapčenské čalúnené postele, posteľná bielizeň, ale pokojne aj kreslo či sedací vak vyzerajú skvele s týmto americkým motívom, ktorý je akoby vystrihnutý zo šesťdesiatych rokov minulého storočia. Nechýbajú na ňom autá či raketoplán, ktoré chlapci zbožňujú. Je to ideálna voľba pre výrobcov detského nábytku.

Dievčenské detské izby

V ponuke máme aj motív s Mickey Mouse, ktorý obľubujú najmä dievčatá, no v modrom variante je skvelý aj pre chlapcov. Vyzerá dobre na posteľnej bielizni, na čalúnenom nábytku, ale aj na oblečení – a to nielen na tom detskom, ale aj na kúskoch pre dospelých

Pre milovníkov Etno štýlu

V ponuke máme aj nadčasový motív Efia pre milovníkov etno a naturálneho štýlu. Ak vo vašom byte alebo dome dominujú prírodné zemité farby, exotické artefakty a materiály ako drevo či prútie, skvele doň zapadnú napríklad aj podušky s takýmto motívom.

Nespočet vzorov v našej ponuke

Či už patríte medzi výrobcov nábytku, bytového textilu alebo módneho oblečenia či športového vybavenia, v našich veľkoformátových tlačiarňach vám dokážeme vytlačiť akýkoľvek motív z našej širokej ponuky, ale aj motív, ktorý si donesiete sami. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Mohli by vás zaujímať aj tieto články

drager